Logo

O nas

Witajcie na naszym blogu o Krakowie! Jesteśmy pozytywnie zakręconą parą – Kasia i Hubert Demel – i razem tworzymy zawartość tego miejsca.

Nasza miłość do Krakowa zaczęła się wiele lat temu, kiedy przeprowadziliśmy się tutaj z różnych zakątków Polski. Można nawet powiedzieć, że połączyło nas to miasto. Od tamtej pory nie przestajemy się zachwycać pięknem historycznego grodu, jego dziejami i kulturą. Postanowiliśmy podzielić się naszą pasją z innymi ludźmi, którzy również kochają Kraków.

Nasz blog to miejsce, gdzie piszemy o najlepszych miejscach do odwiedzenia w Krakowie, najciekawszych atrakcjach turystycznych, kulturalnych wydarzeniach i festiwalach, a także o historii i tradycjach miasta. Znajdziecie u nas także wiele praktycznych wskazówek dla turystów, np. jak poruszać się po mieście, gdzie zjeść smaczne jedzenie, czy jakie są najlepsze miejsca na zakupy.

Często podróżujemy po Krakowie, aby odkrywać dla Was nowe miejsca i atrakcje. Staramy się przy tym ukazać miasto z różnych perspektyw – zarówno dla turystów, jak i dla mieszkańców Krakowa. Nasza wiedza o Krakowie pochodzi nie tylko z książek, ale również z naszych własnych doświadczeń i obserwacji.

Jesteśmy dumni, że możemy pomóc promować Kraków i przyczynić się do jego rozwoju turystycznego. Mamy nadzieję, że nasza strona pomoże Wam lepiej poznać to piękne miasto i zainspiruje Was do odwiedzenia go.

Demel