Witamy w Hotelu Demel

Nasz trzygwiazdkowy, prywatny Hotel znajduje się w północnej części Krakowa, zaledwie 1,5 km od Starego Miasta i najważniejszych atrakcji turystycznych miasta oraz 10km od lotniska Kraków Balice.

Obiekt usytuowany jest w spokojnej dzielnicy, wśród zieleni, co gwarantuje naszym Gościom indywidualnym, biznesowym oraz grupom turystycznym, wypoczynek w ciszy i spokoju, z dala od ulicznego zgiełku i hałasu. Dogodna lokalizacja pozwala na szybką komunikację ze wszystkimi punktami miasta.

Nasza restauracja serwującą specjały kuchni polskiej i międzynarodowej oraz 2 sale konferencyjne czynią nasz Hotel doskonałym miejscem na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, bankietów i uroczystości okolicznościowych.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy bezpłatny parking dla samochodów osobowych oraz autokarów. Akceptujemy pobyt zwierząt bez dodatkowych opłat.

Recepcja czynna jest całą dobę i służy pomocą w organizacji wycieczek, transferów i wszelkich atrakcji, które oferuje Gród Kraka. Nasz przyjazny personel gwarantuje rodzinną i serdeczną atmosferę.